+420 608 464 453

info@okgate.cz

On Key's Gate

Váš oficiální
dodavatel
systémů

Závory

Parkoviště pro zaměstnance, hotelová parkoviště, parkoviště pro obytné komplexy – závory lze použít různými způsoby. V kombinaci s vhodnou kontrolní skříní včetně jednoduchých ovládacích prvků nebo prostřednictvím systémového řešení včetně správy parkovacích oprávnění Vám naše závorové systémy nabízejí ideální řešení pro Váš systém dlouhodobého parkování.

Individuální systémy řízení a správy a rozšíření na míru Vám poskytnou to správné řešení pro každou aplikaci. Všechny komponenty jsou předem plně otestovány z hlediska všech funkcí, takže se můžete spolehnout na rychlou montáž a funkčně spolehlivý provoz. Naše závory jsou odolné proti vandalismu a v závislosti na provedení jsou vybaveny inteligentní detekcí překážek. Díky volitelnému dálkovému ovládání přes webový server můžete své závorové systémy sledovat a ovládat na dálku – v případě potřeby i prostřednictvím chytrého telefonu.

Náš program vám nabízí automatické závory s maximální blokovací šířkou 10 metrů a plochým, kulatým nebo osmihranným ramenem pro různé aplikace.

Katalogy